Sıkça Sorulan Sorular

Klinik Yönetimi

Hangi Klinik Yönetim ve Hasta Takip Programını Seçmelisiniz?

Hasta takip programları ve klinik yönetim programları, sağlık turizminin vazgeçilmez bir parçası olarak kullanılmaya devam ediyor. Güncellenen hasta takip programları ve klinik yönetim sistemleri; hasta ve doktor ihtiyacına yönelik çalışanların yetkisine göre hastaların sağlık verilerinden, kişisel bilgilerine, yapılan tedavilerinden, tedavi sonrasına kadar her bilgiyi çalışanların yetkisine göre tek tek kaydeder. Online klinik takip programlarında verileriniz güvenle saklanır. Böylece doktor hastalarının verilerini doğru bir şekilde takip edebilir aynı zaman da hasta da hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlık hizmeti almaya devam eder

Neden Excel gibi programlar uygun değil ?

Excel ve benzeri kaynaklarda veri saklamak tamamen güvenliksiz olduğundan hiçbir zaman önerilebilir değildir. Kısa süreli raporlar vb. evrakların hazırlanması için mükemmel bir program ancak yetki bakımından kısıtlamaların olduğu sadece düzenleme ve düzenleyememe gibi 2 yetki sınıfı dışında herkesin hemen hemen aynı yetkileri paylaştığı bir yazılım metodudur. Yapılan değişiklikler ve hatalar tekrardan düzeltilemez. Düzenlenen işlemin kim tarafından yapıldığı da belli olmayan istenildiğinde herhangi bir kişinin verilere rahatça erişe bildiği ve kolaylıkla indirip kullana bilediği bir yapıdır. Bunun gibi onlarca sebep yüzünden sağlık turizmi yazılımı ile Excel gibi paket programların kıyaslanması mümkün değildir.

Patient Hub 360

Neden Patient Hub 360 ?

Sağlık turizmi firmaları ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkmış yeni nesil bulut tabanlı hasta takip ve yönetim sistemidir. PatientHub360 kullanıcı dostu ara yüzüyle kolay kullanım imkanı sağlar. PatientHub360 ile hem hasta takibi hem klinik yönetimi hem de personel takibini bir arada yönete bileceğiniz aynı zamanda transfer işlemlerinizi de aynı platformda gerçekleştire bileceğiniz bir yazılımdır.


Güvenlik

Veri Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Hasta verileriniz Türkiye'nin en güvenli ve son teknolojileri ile bulut bilişim sunucuları üzerinde bulunmaktadır. İsterseniz kendi klinik ağınızda da erişiminizi sağlaya bilir ve veri güvenliğinizi bir üst seviyeye taşıya bilirsiniz

Destek

Patient Hub 360 Hakkındaki Sorularımı Kime Sormalıyım?

Uygulama içi chat, telefon ve WhatsApp aracılığıyla destek ekibimize her zaman ve her yerde ulaşabilirsiniz. Uygulama içi chat panelinde 7/24 aktif dönüş sağlıyoruz.

✓  Hızlı ve çözüm odaklı ilerliyoruz.
✓  Ücretsiz destek sağlıyoruz.
✓  Kolay yazılım sunuyoruz.

Klinik Yönetimi Kullanımına Nasıl Başlarım?

İlk adım da kliniğinizdeki mevcut programınızda ki verileriniz sistemimize aktarılması sağlanır. Ekip arkadaşlarımız bu süreç boyunca size her türlü desteği sağlayacaktır. Sistemin kullanımına dair eğitim alındıktan sonra direkt kullanımına başlayabilirsiniz. Veri aktarımından sonraki ilk hafta, sisteminizi ilerletmeniz için eğitim sağlıyoruz.

✓  Planlı düzenli geçiş yapılır.
✓  Tüm aşamalarda destek ekibi yanınızda olur.
✓  Kurulum sonrası destek sağlanır.

Patient Hub 360 Kurulumu ve Eğitimi İçin Kim Yardımcı Olacak?

Ekibimiz tüm süreç boyunca size kişisel olarak rehberlik edecektir. Ayrıca bilgi edinmeniz için de sizlere kullanım süreçlerini anlatan video ve makale verilecektir.

Patient Hub 360 Klinik Yönetimine Nasıl Geçiş Yapabilirim?

Patienthub360klinik yönetimimize geçiş yapmaya karar verdikten hemen sonra ortalama 2 hafta, veri süreciniz yoksa 2 gün içerisinde dahi Akıllı Klinik Yönetimi sistemimize geçiş yapabilirsiniz.

✓  Hızlı ve kolay geçiş yapılır.
✓  Uzun bekleme süresi yok.

Kliniğim Aktif Olarak Çalışırken Patient Hub 360'ın Akıllı Klinik Yönetimi Sistemine Geçiş Sağlayabilir Miyim?

Elbette. Çoğunlukla klinik içi siste m geçişlerini klinik aktif olarak çalışırken gerçekleştiriyoruz. Destek ekibimiz, rahat ve stressiz bir geçiş yapmanızı sağlayacaktır.